חיפוש
Filters
סגור

חיתוך

תצוגה
מיין לפי
תצוגה מוצרים בעמוד

בלוק 5 יחידות סכיני AMEFA

5 יח' של סכיני AMEFA שילוב של מתכת וצבע לבן הסכינים עשויות פלדת אל-חלד והן באיכות גבוהה לשימושים רבים במטבח ניתן לשימוש במדיח אחריות של 25 שנה מגיע עם מעמד אחסון. עיצוב הסכינים הוא וינטאג עם טוויסט מודרני. זה בלוק מושלם של סכינים הנותן תחושת רוגע במטבח.
...
589 ₪

בלוק סכיני Amefa MONO

5 יח' של סכיני AMEFA הסכינים עשויות פלדת אל-חלד והן באיכות גבוהה לשימושים רבים במטבח ניתן לשימוש במדיח אחריות של 25 שנה מגיע עם מעמד אחסון שקוף. עיצוב הסכינים הוא וינטאג עם טוויסט מודרני. זה בלוק מושלם של סכינים הנותן תחושת רוגע במטבח.
...
289 ₪

מספריים לעוף AMEFA

מסדרה הקלאסית של סכיני Sabatier Trompette בעיצוב מודרני התואם לשימוש יומיומי ואיכות בלתי מתפשרת. מספריים עמידות וחזקות, בעלות ביצועים מעולים וידיות נוחות לאחיזה
...
95 ₪

סט לפיצה AMEFA

סט לחובבי הפיצה הכולל: מגש הגשה מעץ, גלגלת חיתוך וכף הגשה המגיע במארז
99 ₪ 69 ₪

סכין ללחם sabatier

סכין לחם מבית Sabatier, בעלת קצה משונן לחיתוך חלק ופשוט. הסכין מתאימה לשימוש ביתי ומקצועי, לשפים ולבשלנים חובבים.
...
139 ₪ 55 ₪

סכין לפירוק עצמות

סכין לפירוק עצמות מבית Sabatier, בעלת בהלת להב צר לגמישות מירבית של הסכין בעבודה העדינה של הפירוק. הסכין מתאימה לשימוש ביתי ומקצועי, לשפים ולבשלנים חובבים.
...
169 ₪ 67 ₪

סכין סנטוקו 12.5 ס"מ

סכין סנטוקו 12.5 ס"מ מבית Sabatier, מצויינת לחיתוך וקיצוץ. לסכין גימור בצורת צדפות העוזר להוציא אוכל צר ונדבק לאחר החיתוך. הסכין מתאימה לשימוש ביתי ומקצועי, לשפים ולבשלנים חובבים.
...
165 ₪ 66 ₪

סכין סנטוקו 17.5 ס"מ

סכין סנטוקו 17.5 ס"מ מבית Sabatier, מצויינת לחיתוך וקיצוץ. לסכין גימור בצורת צדפות העוזר להוציא אוכל צר ונדבק לאחר החיתוך. הסכין מתאימה לשימוש ביתי ומקצועי, לשפים ולבשלנים חובבים.
...
199 ₪

סכין פילוט Sabatier

סכין פילוט מבית Sabatier, בעלת בהלת להב ארוך צר וגמיש לעבודת פילוט נוחה, פשוטה ויעילה של הדג. הסכין מתאימה לשימוש ביתי ומקצועי, לשפים ולבשלנים חובבים.
...
169 ₪ 67 ₪